Hírek, események

img_2232 masolata

Tehetséggondozás óvodánkban

2020.04.06.

Az alábbi cikkben a csoportban dolgozó óvodapedagógusok összegzik tapasztalataikat a Nemzeti Tehetség Program által támogatott tehetség-kibontakoztató foglalkozások kapcsán. A program most egy időre megszakadt az ismert ok (koronavírus járvány) miatt, azonban a program utolsó harmada még előttünk áll. Várjuk a folytatást, amelyben reményeink szerint még sok szép élmény vár a gyerekekre a gazdagító és lazító foglalkozásokon egyaránt.

Tovább
img_1087

Örökbe fogadták az ovinkat!

2019.12.17.

Barát Hella kezdeményezésére indult 2019 őszén a Fogadj örökbe egy óvodát! civil mozgalom. Célul tűzte ki a hátrányos helyzetű gyermekeket nevelő óvodák támogatását. A mi óvodánk november végén regisztrált a felhívásra, azóta 6 örökbefogadó jelentkezett, s közülük már többen eljuttatták adományaikat az óvodába. Egy nagyon kedves házaspár meg is látogatta a gyerekeket, s nagy volt az öröm, mert Judit dobozaiból sok-sok játék került elő.

Tovább